DOŁĄCZ DO KOBIECEJ KOOPERATYWY ROZWOJOWEJ

by Zuza Skrzyńska

KKR to wirtualna przestrzeń wymiany wiedzy, stworzona dla kobiet, które chcą rozwijać się w takich obszarach, jak dbanie o swoje zdrowie psychiczne, relacje z innymi, macierzyństwo czy biznes. Nie masz czasu? Nadmiar treści Cię zniechęca? Wspaniale! Mam tak samo.

Dlatego program KKR podzieliłam na strawne kawałki, które przepracowujemy wspólnie i nie potrzebujemy na to miliona godzin wolnego czasu.

W ramach 1. edycji KKR uzyskujesz półroczny dostęp do platformy KKR. Czekają na Ciebie webinary, karty pracy, lajwy Q&A i wsparcie w tajnej grupie Kooperatywy.


Kooperatywa jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz dowiedzieć się, jak lepiej radzić sobie ze stresem, złością czy brakiem asertywności,
 • chcesz poznać sposoby pomagające wyjść z upierdliwego perfekcjonizmu, więcej odpoczywać i… wreszcie się od siebie odpieprzyć,
 • chcesz znaleźć pomysł na siebie, by rozwijać się zawodowo lub zbudować własny, dochodowy biznes,
 • chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć skuteczną strategię marketingową i kreować produkty, które faktycznie interesują potencjalnych klientów,
 • lubisz uczyć się metodą małych kroków, z możliwością zasięgnięcia rady, a nadmiar treści edukacyjnych przytłacza Cię i zniechęca,
 • brakuje Ci siostrzeńskiego wsparcia i chętnie dołączysz do kobiecej, zamkniętej społeczności.
 

 

Za co płacisz?

 • 48 merytorycznych spotkań na video – 4 webinary tematyczne i 4 lajwy Q&A każdego miesiąca 1. edycji Kooperatywy.
 • Karty pracy, ściągi – dołączone do każdego webinaru.
 • Wsparcie w grupie – pomoc w realizacji zadań z kolejnych webinarów w tajnej grupie na Facebooku.

 

Bonusy

 • Dodatkowe zniżki – rabat 10% na wszystko w moim e-sklepie. Zniżka łączy się z promocjami.
 • Notatki z macierzyństwa – zwięzłe opracowania najważniejszych zagadnień dotyczących macierzyństwa. Do pobrania tylko w KKR.
 • Dostęp do wybranych webinarów z mojego e-sklepu – bez dodatkowych opłat.

 

Jak to działa?

Każdy miesiąc w KKR ma swoją tematykę. Przepracowujemy go na takich płaszczyznach, jak macierzyństwo, biznes czy relacje z innymi. Przykładowo w miesiącu o asertywności będziemy uczyć się asertywności i komunikowania granic w macierzyństwie (również względem własnego dziecka), w relacjach z innymi dorosłymi, w pracy i biznesie (m.in. w kontekście negocjacji z klientami i adekwatnego wyceniania swojej pracy).

Program każdego miesiąca w KKR realizujemy wspólnie, spotykając się na 4 webinarach tematycznych, realizując zadania z kart pracy, rozmawiając na cotygodniowych lajwach Q&A, wymieniając się doświadczeniami i wspierając się w tajnej grupie na Facebooku.


Przykładowy tydzień w KKR

 • wtorek: lajw merytoryczny + karty pracy/ściągi do webinaru,
 • środa/czwartek: rozmowa w grupie na FB na temat zadań z kart pracy (wsparcie w ich realizacji),
 • piątek: lajw Q&A, podczas którego można zadać dodatkowe pytania (również  dla osób, które obejrzały webinar w późniejszym czasie i chciałyby o coś dopytać).
 

Każdy webinar merytoryczny będziesz mogła obejrzeć na video, odsłuchać w formie nagrania audio lub… przeczytać najważniejsze informacje z webinaru, zebrane i spisane przeze mnie w formie notatki do pobrania (i wydrukowania w razie potrzeby).


Co w programie

Same dobre rzeczy! Nauka komunikowania granic, radzenia sobie ze złością i stresem, działania pomimo lęku przed porażką, rozwijania i promowania swojego biznesu, wyzbywania się upierdliwego perfekcjonizmu i tak dalej, i tak dalej… Szczegółowy program 1. edycji KKR znajdziesz TUTAJ.


Czy cena wzrośnie

Tak, jeśli postanowisz przedłużyć dostęp do KKR na kolejną edycję. Zachowujesz wtedy cenę pierwotnego zakupu, nawet jeśli koszt udziału w KKR w kolejnych edycjach wzrośnie. A będzie rósł z każda kolejną edycją, ponieważ na platformie będą kumulowały się treści ze wszystkich edycji. Czyli wartość udziału w KKR będzie coraz większa.


Podaruj udział w KKR… w prezencie!

Dostęp do 1. edycji Kobiecej Kooperatywy Rozwojowej na prezent możesz kupić TUTAJ.

0 komentarz

To też może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda