Poznajmy się

by Zuza Skrzyńska

Cześć, jestem Zuza i opowiadam o macierzyństwie. Nie ściemniam, nie lukruję rzeczywistości. Dużo czytam i lubię dzielić się wiedzą.

Z wykształcenia jestem socjolożką, a prywatnie i na pełen etat wysoko wrażliwą mamą dwóch dziewczynek. Staram się wychowywać je w duchu rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy.
Dużo czytam i nie lubię, kiedy wiedza się marnuje. Robię #notatkizmacierzyństwa, czyli zwięzłe i przyjemne dla oka opracowania najważniejszych zagadnień i problemów związanych z byciem mamą. Część z nich udostępniam na InstagramieZa prężne działania na rzecz innych mam w tym serwisie społecznościowym otrzymałam tytuł Doskonałości Sieci 2020 w kategorii ROZWÓJ, zwyciężając w plebiscycie Twojego Stylu.
Dzielę się moimi doświadczeniami w pracy nad złością własną i dziecka. Mówię o tym, czego nauczyłam się w niemal trzyletnim procesie terapii kiedyś i w obecnym procesie terapeutycznym. Nie bez powodu poruszam temat zdrowia psychicznego mam, zwłaszcza w kontekście depresji poporodowej.
Podpowiadam, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, perfekcjonizmem, zamartwianiem się i niskim poczuciem własnej wartości. Mówię, jak asertywnie komunikować własne granice i szanować te, które komunikuje dziecko.
Napisałam książkę „Złość i trudne emocje w macierzyństwie. Jak sobie z nimi radzić?” – KLIK. W pierwszym tygodniu od premiery książki sprzedałam ponad 1 700 egzemplarzy.
Zobacz, jak opowiadam o żalu i trudnych emocjach w macierzyństwie w programie Pytanie na Śniadanie: KLIK
Przeczytaj wywiad ze mną w Twoim Stylu: KLIK
Wywiad w Ładne Bebe: KLIK
Pamiętaj proszę, że żaden z napisanych przeze mnie tekstów nie zastąpi Ci konsultacji z psychologiem, psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą, logopedą czy Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Jeśli potrzebujesz fachowej porady – skontaktuj się ze specjalistą. 
W każdej innej sprawie możesz napisać do mnie maila na kontakt@zuzaskrzynska.com.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda