Zapisz się na listę zainteresowanych Klubem KKR

by Zuza Skrzyńska
zapisz się do klubu KKR!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH I ODBIERZ ZNIŻKĘ!

Już jesienią rusza klub online dla kobiet. Zapisz się na listę zainteresowanych, by nie przegapić startu sprzedaży i odebrać specjalną zniżkę tuż przed otwarciem kooperatywy! KKR (Kobieca Kooperatywa Rozwojowa) to nowe miejsce w sieci, dedykowane wszystkim kobietom, które chcą się rozwijać i… wreszcie skupić się NA SOBIE. Na swoich potrzebach, emocjach, komforcie życia, własnym rozwoju zawodowym.


Jako mama, kobieta, przedsiębiorczymi, marzyłam od dawna o takim miejscu, w którym – w atmosferze wsparcia i wzajemnego szacunku – możemy się od siebie uczyć i wzrastać. Wspólnie motywować się do wprowadzania pozytywnych zmian na różnych polach życia. Rozwijać się.

Przy czym mówiąc o rozwoju, wcale nie mam na myśli robienia “jak najwięcej i jak najlepiej”, ponieważ  jako kobiety zwykle bardziej umiemy zapieprzać, niż odpoczywać. Pomagać innym, ratować z różnych opresji, zapominając przy tym o sobie. Skupiać się na potrzebach dzieci, partnera bądź partnerki, siebie stawiając gdzieś na końcu szeregu. Odkładając swoje plany i marzenia na wieczne “kiedy indziej”. Łatwo się domyślić, że to nie poprawia samopoczucia. Wręcz przeciwnie.

ZACZNIJ ROBIĆ TO, CO JEST DLA CIEBIE WAŻNE

Dlatego w Kobiecej Kooperatywie Rozwojowej Wracamy do siebie! Do tego, co dla nas jest ważne. W oderwaniu od domu i codziennych obowiązków, a w pierwszej kolejności uczymy się… bycia ważną dla samej siebie. Brzmi patetycznie? Być może. Klub KKR to jednak nie tylko piękne założenia i wizje, ale konkretne, wspólne działania, które będziemy realizować krok po kroku na zamkniętej platformie klubowej i tajnej grupie na Facebooku.

W pierwszej edycji klubu, na przestrzeni sześciu miesięcy, będziemy przepracowywać takie tematy, jak:

 • radzenie sobie ze złością i trudnymi emocjami,
 • radzenie sobie ze stresem,
 • perfekcjonizm, dołujące porównywanie się do innych,
 • problem z odpoczywaniem, rozpoznawaniem i zaspokajaniem swoich potrzeb,
 • branie na siebie zbyt wielu obowiązków, nieumiejętność odpuszczania,
 • brak asertywności i trudność w komunikowaniu granic, zarówno względem dorosłych, jak i dzieci,
 • brak pewności siebie, a przez to trudność w realizowaniu swoich marzeń i planów, również na gruncie zawodowym,
 • szukanie pomysłu na siebie – obalenie przekonań, które przeszkadzają w rozwoju zawodowym i powiększaniu dochodów,
 • łączenie pracy z opieką nad dziećmi, powrót do pracy po “urlopie” macierzyńskim (wciąż dziwię się, że ktoś ten czas nazywa urlopem),
 • rozwijanie społeczności na Instagramie, promowanie i zwiększanie sprzedaży produktów za pomocą Instagrama.

To tylko część zagadnień, które będziemy poruszać w kooperatywie! Zapisz się na listę zainteresowanych, a jako pierwsza poznasz szczegółowy program pierwszej edycji klubu.


CZY KOOPERATYWA JEST DLA MNIE?

Kobieca Kooperatywa Rozwojowa jest miejscem dla Ciebie, jeśli chcesz się rozwinąć na polach, którymi w klubie się zajmiemy. Każde zagadnienie przepracowujemy z trzech perspektyw – macierzyństwa, relacji z innymi dorosłymi, biznesu. Dla przykładu, temat asertywności rozkładamy na części pierwsze, zwracając uwagę na różne jego aspekty:

 • negatywnych przekonań związanych z asertywnością, które utrudniają nam bycie asertywną,
 • asertywności i komunikowaniu granic w macierzyństwie (również względem dziecka),
 • asertywności w relacjach z innymi dorosłymi, także w miejscu pracy (względem współpracowników i szefa),
 • asertywności we własnym biznesie, również w kontekście wyceniania i sprzedaży swoich produktów czy usług.

Klub KKR jest dla Ciebie, jeśli chcesz rozwijać się chociaż w jednej z trzech płaszczyzn:

 • macierzyństwo i radzenie sobie z rodzicielskim stresem,
 • dbanie o swój dobrostan i zdrowie psychiczne,
 • biznes i działania marketingowe online.

Nie skorzystasz ze wszystkiego? Nie musisz! W Kobiecej Kooperatywie Rozwojowej możesz wybrać te tematy, które Cię interesują i skupić się tylko na nich. Jednocześnie cały czas będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów dostępnych na klubowej platformie i tajnej grupie na Facebooku. 


NIE WIEM, CZY MAM NA TO CZAS

Kiedyś też miałam takie obawy. Nieraz wykupywałam dostęp do webinarów, szkoleń, nagrań z konferencji. Dostęp mijał, a ja, przytłoczona ilością materiałów i długością nagrań, rezygnowałam z korzystania z nich, będąc w przekonaniu, że i tak tego nie ogarnę! Nie sztuką jest obkupić się w miliony szkoleń, sztuką jest faktycznie z nich skorzystać.

Dlatego każdy omawiany w kooperatywie temat jest podzielony na strawne kawałki, z konkretnymi ćwiczenia, do których wykonania zwykle nie będziesz potrzebować więcej, niż 15 minut dziennie. Na początku każdego miesiąca w klubie otrzymasz tracker, na którym będziesz mogła zaznaczać swoje postępy i skreślać kolejne wykonane zadania. 

Na tajnej grupie na Facebooku będziemy wspierać się w realizowaniu zadań i motywować do dalszej pracy. W grupie raźniej! Co tydzień spotkamy się też na lajwie, podczas którego będę odpowiadać na pytania klubowiczek, również te związane z bieżącymi zadaniami i zagadnieniami omawianymi w naszej kooperatywie.

“KIM JESTEŚ, ŻEBY DO MNIE GADAĆ W TAKIM KLUBIE?”

Być może takie pytanie przyszło Ci na myśl. Wcale bym się nie zdziwiła – dobrze wiedzieć, od kogo się kupuje! Nazywam się Zuza Skrzyńska, z wykształcenia jestem socjolożką, z zawodu specjalistką marketingu i komunikacji marki. Jestem też twórczynią edukacyjnego cyklu “Notatki z macierzyństwa” i autorką bestsellera: “Złość i trudne emocje w macierzyństwie. Jak sobie z nimi radzić?”. W ciągu pierwszych czterech dni od momentu rozpoczęcia sprzedaży ponad 2000 osób kupiło moją książkę! 

Nie jestem psycholożką ani psychoterapeutką. Dzielę się natomiast swoimi doświadczeniami z perspektywy osoby, która była kiedyś w tym samym miejscu, co Ty i próbując różnych rozwiązań, wprowadziła wiele pozytywny zmian w swoim życiu. Zarówno w obszarze biznesowym, w temacie dbania o swoje zdrowie psychiczne, a także w macierzyństwie. Wierzę, że taka perspektywa potrafi dać kopa do działania. Do tej pory już ponad 6000 osób dało mi znać, że pod wpływem promowania przeze mnie dbałości o zdrowie psychiczne, zdecydowały się sięgnąć po wsparcie specjalisty – psychologa, psychoterapeuty bądź psychiatry. 

Jestem wysokowrażliwą mamą dwóch dziewczynek, która ma za sobą doświadczenie depresji poporodowej. To właśnie macierzyństwo skłoniło mnie do wyjścia z perfekcjonizmu, pracoholizmu i pomagania wszystkim wkoło, tylko nie sobie. Do zadbania o własną kondycję psychiczną. Do wyzbycia się wyrzutów sumienia, uwierzenia w siebie i swoją wartość. Do założenia własnej firmy, czego zawsze się bałam, wątpiąc w swoje możliwości. W końcu, małymi kroczkami, zaczęłam wprowadzać zmiany, działając we własnym tempie.

Łączyłam opiekę nad maluchami ze stopniowym rozkręcaniem własnego biznesu. W ciągu roku zbudowałam na Instagramie społeczność liczącą niemal 50 tysięcy osób. Nie korzystałam przy tym z żadnych działań płatnych. W ciągu tego samego roku otrzymałam tytuł Doskonałości Sieci w kategorii Rozwój w plebiscycie Twojego Stylu i tytuł Wschodząc Gwiazdy w rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2020 roku. Mam doświadczenie w tworzeniu produktów od podstaw i wdrażaniu ich na rynek. Prowadziłam szkolenia, warsztaty i konsultacje dotyczące rozwijania marki, usprawniania procesów zakupowych klienta oraz skutecznego marketingu online. Zarządzałam projektami w agencji reklamowej, prowadziłam też dział marketingu po stronie klienta. Swoją wiedzę z powodzeniem wykorzystałam w praktyce, budując w błyskawicznym tempie własny, dochodowy biznes.

Tym, co potrafię i czego się nauczyłam, będę się z Tobą dzielić w Kobiecej Kooperatywie Rozwojowej.

0 komentarz

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda