Zuza Skrzyńska

by Zuza Skrzyńska

Znasz te sytuacje, kiedy nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać? 

Kiedy dwie godziny usypiasz dziecko i kurier budzi je dzwonkiem do drzwi w chwili, gdy odłożyłeś je do łóżeczka. Albo gdy wreszcie po ciężkim dniu wchodzisz pod prysznic, o którym marzyłaś i tuż po nałożeniu szamponu na włosy słyszysz rozdzierający krzyk głodnego niemowlaka. 

Gdy dziecko spuściło w toalecie Twój nowy telefon albo wbiegło pół nagie do domowego biura, krzycząc „tata był plemnikiem!” w trakcie prowadzonej przez Ciebie videokonferencji. Takich sytuacji są sryliony i prędzej czy później każdy rodzic doświadcza przynajmniej części z nich.

Opisałam je w książce o kurwości losu w rodzicielstwie. Ten zbiór humorystycznych, krótkich historii, powstałych na bazie moich doświadczeń oraz przeżyć innych rodziców małych dzieci, jest odstresowującą pigułką wiedzy, że „nie tylko ja tak mam”. Pomaga spojrzeć z humorem na trudne sytuacje, pechowe chujedziałki czy wyczerpujące maratony usypiania malucha na noc. 

To Idealna pozycja na prezent dla siebie lub znajomych, którzy na co dzień mierzą się z trudami rodzicielstwa lub też spodziewają się dziecka. 

Już teraz zapisz się na listę zainteresowanych, by nie przegapić startu przedsprzedaży i odebrać specjalną zniżkę!


Już 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda