Zuza Skrzyńska

Kreweta Biznesu – zbuduj swoje akwarium

by Zuza Skrzyńska

Przygotowałam dla Ciebie nowy podcast! A właściwie cały biznesowy projekt, dzięki któremu zupełnie za darmo będziesz mogła skorzystać ze wsparcia w rozwijaniu swojej firmy – bez spiny, wyścigu szczurów i zapierdolizmu, bo… nie każdy musi być rekinem biznesu, żeby dobrze zarabiać, rozkręcać biznes i świetnie się przy tym bawić 🙂

Dlaczego postanowiłam mówić o biznesie i marketingu? Dlatego, że przez ponad 8 lat byłam zawodowo związana z branżą tak zwaną reklamową. Pracowałam w agencji reklamowej, w firmie prowadzącej szkolenia z marketingu internetowego, organizowałam pracę całego działu marketingu, byłam brand managerką.

Organizowałam też szkolenia, prowadziłam warsztaty, doradzałam firmom, pomagając im zwiększyć poziom sprzedaży w Internecie, ale… uwierzyłam w wartość swojej wiedzy i doświadczenia dopiero wtedy, gdy wykorzystałam je we własnym biznesie.

Rok temu, w lutum 2020, wypuściłam swój pierwszy produkt. W pierwszych 12 miesiącach działalności osiągnęłam 530 tys. przychodu, łącząc pracę z byciem mamą dwóch małych dziewczynek. Małymi kroczkami, ale bardzo strategicznie. 

Kiedyś byłam przekonana, że własna firma to coś zupełnie nie dla mnie. Że nie mam co ludziom zaoferować, że nikt u mnie nie kupi, że poniosę jakąś sromotną klęskę i umrę z lęku i wstydu. Wyszłam z kołowrotka tych niewspierających myśli i Tobie również chcę w tym pomóc, m.in. za sprawą pierwszego odcinka krewetowego podcastu.

Kliknij w grafikę poniżej, żeby go posłuchać.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO SZKOLENIA

Myślę, że to, czego się do tej pory nauczyłam, może być dla Ciebie pomocne. Dlatego już teraz zapraszam Cię na fejsbukową grupę „Krewety Biznesu – rozwijamy biznesy online” w której raz na miesiąc będziesz mogła skorzystać z merytorycznego i bardzo praktycznego szkolenia biznesowego, płacąc za nie równe ZERO złotych. 

Pierwsze szkolenie dotyczy wyceniania swojej pracy, swoich usług i produktów i… nie zaniżania cen!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda