Zuza Skrzyńska

E-book o tym, jak radzić sobie ze złością i trudnymi emocjami

by Zuza Skrzyńska

Macierzyństwo to często ogrom emocji. Często tych nieprzyjemnych i niechcianych. Jedną z nich jest złość i to właśnie złość, przepracowana w terapii i w codziennym życiu z dwójką  małych dzieci, popchnęła mnie do napisania e-booka.

Opisane w nim sposoby radzenia sobie z różnymi trudnymi myślami i emocjami, są osadzone w prawdziwym życiu mamy. W takim, w którym nie zawsze otrzymuje się wsparcie, a ilość przespanych nocą godzin można policzyć na palcach jednej ręki. Kiedyś brakowało mi tak wspierającej lektury! W trosce o wysoki poziom merytoryczny treść książki skonsultowałam z psycholożką i psychoterapeutką pracującą m.in. z mamami. 

Cieszę się jak głupia, że udało mi się tego e-booka napisać.

Przy czym „udało się” to bardzo trafne stwierdzenie, ponieważ powodzenie misji, jaką było spłodzenie tej lektury, zależało w dużej mierze od moich malutkich dzieci. Od tego, o której godzinie zasypiają aktualnie na noc, jak się czują. Pisałam więc długo, bo nieco ponad dziewięć miesięcy. Z przerwami na ząbkowanie, choroby, różne trudne momenty. Również te, które działy się w mojej głowie. 

I tak powstał e-book liczący 261 stron i oraz oddzielny plik do druku, liczący w sumie 22 ściągi i karty pracy. Dlaczego? Dlatego, że e-book jest pełen ćwiczeń, które warto wykonać na papierze i wskazówek, które dobrze jest mieć pod ręką. Na przykład w formie wydrukowanej ściągi.

CZY TEN E-BOOK JEST DLA CIEBIE?

Ten ebook jest dla Ciebie, jeśli:

  • czujesz, że złość wymknęła Ci się spod kontroli i szukasz konkretnych rozwiązań, żeby złościć się rzadziej i mniej intensywnie,
  • macierzyństwo Cię przytłacza i szukasz sposobu na powrót do równowagi emocjonalnej,
  • męczy Cię perfekcjonizm, odpoczynek wydaje Ci się niemożliwy i chcesz wreszcie sobie odpuścić,
  • chcesz się dowiedzieć, jak radzić sobie z poczuciem winy, zamartwianiem się i wyrzutami sumienia.

TO LEKTURA NIE TYLKO DLA MAM

E-booka napisałam nie tylko z myślą o mamach, ale o wszystkich, dla których temat trudnych emocji i radzenia sobie z nimi jest lub może być bliski. 

Dla szykujących się do rodzicielstwa, chcących wiedzieć wcześniej, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, które mogą pojawić się w życiu mamy.
Dla tatusiów, pragnących zrozumieć, co czuje partnerka, by lepiej ją wspierać w kryzysowych momentach.
Dla ciężarnych, które chcą dowiedzieć się, jakie emocje towarzyszą okresowi porodu i połogu oraz jak zadbać o siebie w tym wyjątkowym czasie.
Dla polożnych, doul, doradczyń laktacyjnych oraz innych specjalistów, towarzyszących mamom w trudnych chwilach. By lepiej mogli je zrozumieć i wspierać w przeżywanych emocjach.

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT E-BOOKA

Pobierz spis treści i darmowy fragment do przeczytania od zaraz! Albo po prostu kup e-booka.

To też może Ci się spodobać

2 komentarze

Bożena 18 lutego, 2021 - 11:20 pm

Czekam z niecierpliwością na ten e-book😊

Odpowiedz
DomologiaStosowana.PL 18 sierpnia, 2021 - 5:37 am

Pobrałam darmowy fragment, a chwilę później zamówiłam ebook. Jest genialny!!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda